Достапни линкови

Времето денеска - сончево и потопло


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност.

Температурата ќе се движи од четири до 16 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена облачност и температура до 13 степени.

XS
SM
MD
LG