Достапни линкови

Следната бомба ќе се објавува во Универзална сала


Лидерот на СДСМ Зоран Заев најави дека наредната бомба ќе биде во вторник во Универзална сала во Скопје каде што ќе бидат презентирани, како што вели, најзначајните, најдрските и најбезобразниот грабеж на изборниот процес од страна на Никола Груевски и неговите соработници.

„Видовте со кого си имаме работи, делот од тимот на Никола Груевски богови станале. Имаме ли држава или се е партија“, запраша Заев.

XS
SM
MD
LG