Достапни линкови

Хајд Парк - Се плашите ли за својата приватност?


Откaко опозицијата обелодени дека повеќе од 20 илјади граѓани биле прислушувани, граѓаните велат дека се исплашени за својата приватност. Повеќето од нив велат дека се повнимателни што зборуваат на телефон, но не очекуваат правна разврска на случајот. Кој е вашиот став?

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG