Достапни линкови

Времето денеска: сончево


Во Македонија ќе биде сончево со услови за слаба магла претпладне по котлините. Наутро ќе биде студено и ќе има појава на слана. Температурата ќе се движи од 6 до 14 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 11 степени.

XS
SM
MD
LG