Достапни линкови

Вооружен напаѓач зел заложник во продавница во Париз


Вооружено лице, како што јавуваат медиумите од Париз, зело заложник во една продавница за храна.

Се смета дека напаѓачот, е лицето осомничено за вчерашното убиство на полицајката.

XS
SM
MD
LG