Достапни линкови

Времето денеска студено и ветровито


Времето ќе биде променливо облачно, ветровито и студено со услови да провејува слаб снег. Ќе дува умерен до засилен северен ветер. Температурата ќе се движи од минус еден до минус пет степени.

Во Скопје ќе биде променливо облачно, ветровито и студено. Ќе дува умерен до засилен северен ветер. Температура ќе достигне до еден степен.

XS
SM
MD
LG