Достапни линкови

Времето денеска: променливо облачно


Во Македонија ќе биде променливо облачно и студено, претпладне со локален снег. Ќе дува умерен до засилен северен ветер. Температура ќе се движи од минус пет до три степени. Во Скопје слично време со температура до минус два степени.

XS
SM
MD
LG