Достапни линкови

Во САД најдено телото на маринецот кој убил шест луѓе


Телото на поранешниот американски маринец за кој се верува дека ја убил екс сопругата и пет членови на нејзиното семејство било пронајдено во Пенсилванија, соопшти локалната полиција, наведувајќи дека тој се самоубил. 35 годишниот Бредли Вилијам Стоун, по дводневна потрага бил пронајден мртов во шумата во близина на неговата куќа во околината на Филаделфија. Тој во 2008 година служел во Ирак и страдал од пострауматско стрес.

XS
SM
MD
LG