Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево со слаб ветер


Времето во земјата денеска ќе биде претежно сончево со слаб југоисточен ветер. Температурата ќе се движи од шест до 12 степени. Во Скопје слично време со температура до 10 степени.

XS
SM
MD
LG