Достапни линкови

Времето денеска: облачно


Во Македонија ќе биде облачно, стабилно и без врнежи. Утринската температура ќе се движи од пет до 10, а дневната од девет до 13 степени. Во Скопје ќе биде облачно, со утринска температура до осум и со дневна до 12 степени.

XS
SM
MD
LG