Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево


Времето во Македонија ќе биде сончево со слаб ветер од променлив правец.

Температурата ќе се движи од 14 до 23 степени Целзиусови.

Во Скопје слично време со температура до 21 степен.

XS
SM
MD
LG