Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево со мала облачност


Времето денеска ќе биде сончево со мала облачност, претпладне со слаба магла по одделни котлини. Температурата ќе се движи од 18 до 26 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 24 степени.

XS
SM
MD
LG