Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и тивко време


Илустрација.

Времето денеска ќе биде сончево и тивко. Утринската температура се движи од еден до девет, а дневната од 22 дo 27 степени. Во Скопје слично време со температура до 25 степени. До четврток времето ќе биде стабилно и суво, со благ пораст на дневната температура.

XS
SM
MD
LG