Достапни линкови

Времето облачно со дожд


Времето денеска ќе биде променливо облачно со повремени врнежи од дожд.Попладне времето ќе биде нестабилно со пороен дожд и грмежи. Ќе дува слаб променлив ветер. Tемпературата ќе се движи од 18 до 26 степени.

XS
SM
MD
LG