Достапни линкови

Времето денеска променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно со сончеви периоди. Попладне со слаб локален дожд. Ќе дува слаб ветер од североисточен правец.Температурата ќе се движи од 22 до 28 степени. Во Скопје слично време, со температура до 26 степени.

XS
SM
MD
LG