Достапни линкови

Времето сончево и доста топло


Времето денеска ќе биде сончево и доста топло, со умерен ветер претежно од западен правец. Утринската температура ќе се движи од 11 до 19, а дневната од 30 до 36 степени.

XS
SM
MD
LG