Достапни линкови

Временска прогноза – Сончево и топло


Macedonia - Lake Ohrid, sunset, sun - Jun2012

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност и слаб до умерен северен ветер. Температурата ќе се движи од 21 до 32 степени. Во Скопје слично време со температура до 30 степени. УВ индексот ќе изнесува шест.

XS
SM
MD
LG