Достапни линкови

Временска прогноза - сончево и многу топло


Времето ќе биде сончево и многу топло со слаб променлив ветер.

Температурата ќе се движи од 28 до 37 степени.

Во Скопје времето ќе биде сончево со слаб променлив ветер.

Температурата до 36 степени.

XS
SM
MD
LG