Достапни линкови

Најлошото помина?


please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00
Директен линк

ММФ ги ревидираше предвидувањата за македонската економија и сега предвидува пад на БДП од 1,5 проценти

Категории

XS
SM
MD
LG