Достапни линкови

Времето денеска сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер од северен правец. Температурата ќе се движи од 25 до 35 степени. Во Скопје времето ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер од северен правец. Температурата ќе биде до 32 степени.

XS
SM
MD
LG