Достапни линкови

Денеска сончево и топло време


Времето ќе биде сончево и потопло со мала облачност. Kон крајот на денот, ќе се прошири облачноста од северозападните делови и преку ноќта во западните делови ќе има услови за краткотраен дожд. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец. Температурата ќе се движи од 25 до 36 степени.

XS
SM
MD
LG