Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево време со мала до умерена облачност


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Попладне е можна појава на изолирана нестабилност. Температурата ќе се движи од 26 до 35 степени. Во Скопје слично време со температура до 32 степени.

XS
SM
MD
LG