Достапни линкови

Сан Антонио Спарс е новиот НБА шампион


Сан Антонио Спарс е новиот НБА шампион откако ноќеска го порази тимот на Мајами Хит со 104-87 во петиот натпревар од финалната серија. Со резултат 4-1 во победи, Сан Антонио Спарс стигна со петтата НБА шампионска титула.
XS
SM
MD
LG