Достапни линкови

Времето денеска топло и сончево


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. Утринската температура ќе се движи од девет до 17, а дневната од 27 до 33 степени.
XS
SM
MD
LG