Достапни линкови

Во Москва во продажба се нови маици на кои е рускиот претседател Владимир Путин. Кампањата е организирана од страна на про-владината група наречена "Тоа е во ред."
Се продаваат 15 различни маици со Путин и со слогани на кои пишува дека Путин е „најљубезен од сите“ - што се однесува на "непознати љубезни луѓе", термин кој се користи за руските војници кои го окупираа Крим во февруари годинава.
XS
SM
MD
LG