Достапни линкови

Денеска сончево и топло време


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен југозападен ветер. Утринската температура се движи од осум до 16, а дневната од 25 до 31 степен.
XS
SM
MD
LG