Достапни линкови

Временска прогноза - сончево


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од западен правец. Температурата ќе се движи од 23 до 33 степени. Во Скопје слично време, со температура до 30 степени. Вредноста на УВ-индексот 7.
XS
SM
MD
LG