Достапни линкови

Обама во ненајавена посета на Авганистан


Во ненајавена посета на Авганистан денеска допатува американскиот претседател Барак Обама.
Според програмата Обама се среќава со американските трупи во базата Баграм.
XS
SM
MD
LG