Достапни линкови

Временска прогноза-сончево со мала облачност


Времето ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб ветер од јужен правец. Температурата ќе се движи од 17 до 27 степени.
Во Скопје сончево време со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб ветер од јужен правец, а температурата ќе достигне 24 степени.
XS
SM
MD
LG