Достапни линкови

Времето денеска облачно со повремен дожд


Времето ќе биде претежно облачно со повремен локален дожд. Ќе дува слаб до умерен југоисточен ветер.
Температурата ќе се движи од 9 до 19 степени.

Во Скопје слично време со температура до 18 степени.
XS
SM
MD
LG