Достапни линкови

ВИДЕО, ФОТО: Гласањето мирно и без проблеми


Во најголемиот дел од општините, гласањето за иден претседател на земјава се одвива без проблеми, а избирачките места се отворени навреме.
XS
SM
MD
LG