Достапни линкови

Времето денеска променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно со услови за локални врнежи од дожд. Утринската температура се спушти на околу 2 степени додека во текот на денот температурите ќе бидат во интервалот од 14 до 23 степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG