Достапни линкови

Временска прогноза-сончево со мала облачност


Времето ќе биде сончево, попладне со мала до умерена локална облачност и со слаб променлив ветер. Температурата од 12 до 22 степени.
Во Скопје сончево, попладне со мала до умерена локална облачност и со слаб променлив ветер. Температурата до 21 степен.
XS
SM
MD
LG