Достапни линкови

Времето денеска - сончево и топло


Времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност.Ќе дува слаб југоисточен ветер.
Во Македонија времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со температури од 11 до 19 степени
Во Скопје ќе има слично време, со темпаратура до 18 степени.
XS
SM
MD
LG