Достапни линкови

Временска прогноза - сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со умерена облачност и со слаб доумерен јужен ветер. Температурата ќе се движи од од 16 до 24 степени.

Во Скопје, слично време, температурата ќе достигне до 23 степени.
XS
SM
MD
LG