Достапни линкови

Времето облачно со сончеви периоди


Времето денеска ќе биде променливо облачно со сончеви периоди. Ќе дува умерен, a на места повремено засилен ветер од североисточен правец.Температурата ќе се движи од четири до 15 степени. Во Скопје променливо облачно со сончеви периоди. Ќе дува умерен, a на места повремено засилен ветер од североисточен правец, со температурата до 13 степени.
XS
SM
MD
LG