Достапни линкови

Времето денеска облачно и врнежливо


Времето денеска ќе биде облачно со услови за локални врнежи. Утрово температурата се спушти на околу 3 степени целзиусови, додека дневните температури ќе се движат во интервалот од 4 до 12 степени.
XS
SM
MD
LG