Достапни линкови

Времето денеска - променливо облачно, попладне и дожд


Времето денеска ќе биде променливо облачно, попладне на некои места ќе врне дожд. Ќе дува умерен северен ветер.
Температурата од пет до 13 степени.
Во Скопје слично време и температура до 11 степени.
XS
SM
MD
LG