Достапни линкови

Во Скопје повторно известувачот Ричард Ховит


Известувач за Македонија во Европскиот парламент Ричард Ховит денеска во Скопје ќе има средба со заменик премиерот задолжен за европски прашања Фатмир Бесими.
Ховит, кој е во посета на Република Македонија и Бесими ќе имаат и средба со студентите од универзитетите во Република Македонија.
XS
SM
MD
LG