Достапни линкови

Собраниска делегација на молитвениот појадок во Вашингтон


Делегација од Собранието на Република Македонија ќе присуствува на молитвениот појадок во Вашингтон. Делегацијата ја предводи пратеничката Сузана Салиу а членови на делегацијата се и пратениците ,Силвана Бонева, Владимир Ѓорчев и Андреј Петров.
XS
SM
MD
LG