Достапни линкови

Времето денеска облачно


Времето денеска ќе биде облачно со магла по котлините. Утринската температура падна под нулата на минус 5 степени. Во текот на денот температурите ќе бидат во интервалот од 3 до 9 спеоени.
XS
SM
MD
LG