Достапни линкови

Денеска облачно со врнежи од снег


Времето денеска претпладне ќе биде облачно со врнежи од снег, а попладне променливо облачно со сончеви периоди. Ќе дува слаб северозападен ветер. Утринската температура ќе се движи од минус два до два, а дневната од два до осум степени.
XS
SM
MD
LG