Достапни линкови

Временска прогноза - облачно и студено


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува слаб ветер од променлив правец.
Температурата ќе биде од минус четири до пет степени Целзиусови.
Во Скопје слично време со температура до три степени.
XS
SM
MD
LG