Достапни линкови

Времето денеска ќе биде облачно


Времето во Македонија ќе биде претежно облачно со слаб, а на места умерен, северен ветер.Температурата ќе се движи од пет до 12 степени.
Во Скопје претежно облачно со слаб северен ветер и со температурата до пет степени.
XS
SM
MD
LG