Достапни линкови

Шумахер и натаму во кома


Михаел Шумахер и натаму е во кома, и по една недела откако се повреди на скијање во Франција. Неговото семејство во порака на неговиот веб сајт напиша дека тој е борец кој нема да се предаде. Илјадници фанови на Шумахер денеска го одбележуваат неговиот 45-ти роденден.
XS
SM
MD
LG