Достапни линкови

Времето денеска - сончево со умерена облачност


Времето денеска во Македонија ќе биде сончево со умерена облачност и со слаб ветер од променлив правец. Температурата ќе се движи од седум до 12 степени. Во Скопје слично време, со температура до девет степени.
XS
SM
MD
LG