Достапни линкови

Временска прогноза - облачно


Времето денеска ќе биде претежно облачно со магла по одделни котлини. Ќе дува и слаб ветер од југоисточен правец.

Дневната температура ќе се движи од еден до осум степени.

Во Скопје температурата ќе достигне до четири степени.
XS
SM
MD
LG