Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево


Времето во Македонија ќе биде сончево со мала локална облачност и со слаб северен ветер.Температурата ќе се движи од три до 11 степени.
Во Скопје слично време, со температура до шест степен.
XS
SM
MD
LG