Достапни линкови

Времето денеска сончево


Сончево време не очекува денеска со дневни температури во интервалот од пет до единаесет степени целзиусови. Метеролозите предвидуваат ветер од северен правец. Во Скопје слично време со дневна температура до шест степени.
XS
SM
MD
LG