Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево, попладне со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. Дневната температура ќе се движи од девет до 13 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до девет степени.
XS
SM
MD
LG